Rubriky
Online

Rozkoš ľudia milovali už v dobách pred Kristom

Mnoho duchovných smerov a rozmanitých kultúr, ktoré na svete existujú a ktoré majú svoje korene hlboko v histórii, sa snažíme spoznať a vyznávať aj dnes. Objavujeme ich čaro a získavame poznatky, ktoré nám tieto učenia chcú sprostredkovať. Väčšina z nich k nám dorazila z východu a sú staré aj tisícky rokov.

Východné kutlúry nás duchovne obohacujú

Tantrické masáže už poznáme aj u nás, majú svojich vyznávačov a stálych zákazníkov, no treba sa zamyslieť aj nad tým, čo je pravá podstata tantry. Tá má svoje korene kdesi hlboko v minulosti, vtom čase mala prevažne duchovný rozmer, súčasnosť však praje jej rozvoju a my sa nechávame unášať tantrickými masážami, ktoré nám pomáhajú objavovať vlastnú sexualitu. 2000 rokov pred Kristom vznikol epos o Gilgamešovi, v ktorom nájdeme aj prvé zmienky o tantre, a v ňom sa spája História tantry Tantradiamond vykonávanie aktu v mene Bohyne lásky posvätnými prostitútkami. Dialo sa to vo všetkých väčších mestách, pričom zvykom bolo, že každá žena v chráme odslúžila aspoň jeden obrad za život, pretože to pre ne bola česť.

Návštevník po príchode do chrámu si vybral jednu zo žien, tá mu pomohla s rituálnym kúpeľom, v ktorom boli lupene kvetov, potom ho ponatierala vonným olejom a nakoniec spolu strávili aj noc. Tento rituál patril k tajným praktikám v Indii a učeniu o rozkoši a tele človeka, dokonca aj v známej knihe „Kámasútra“ sa tantra spomína v niekoľkých súvislostiach. Finančná odmena za vykonanie rituálu bola iba symbolická, účinky tantry na organizmus musí vyskúšať každý sám na sebe, iba tak dokáže samého seba prijať takého, aký naozaj je.

Spájanie energií môže byť vzrušujúce

Tantrizmus sa delí na tibetský a indický smer, v Tibete má základ v náboženských udalostiach, ľudia v Indii preferovali hlavne sexuálne prežitky a lásku. Kto sa rozhodne pre tento typ tantry, bude prežívať rozkoš s človekom, ktorý je s vami prítomný na rituáli. Musíte sa však obrniť trpezlivosťou, správne dýchať a usilovať sa o spojenie dvoch energií. Všetko to vedie k blaženému prežitku a intenzívnej rozkoši oboch zúčastnených ľudí, pričom tieto atribúty vám v maximálnej miere pomôžu spoznať svoje „ja“ a potešenie dokonalo prežiť.

Rubriky
Online

Copywriting a písanie efektívnych článkov pre vaše podnikanie

Pri téme internetový marketing sa často stretávame s tvrdením, že jeho najdôležitejšou súčasťou je obsah. A áno, tejto pravdivej informácii sa budeme venovať aj v tomto článku s tým, že si predstavíme dôvody a zároveň vhodné riešenie. Riešenie, ako tvoriť efektívny obsah.

Jeho obľúbenou formou sú články. Túto formu oceňujú podnikatelia, resp. vlastníci webov a takisto samotní užívatelia, ktorých viac, než agresívna reklama, baví čítať tematicky blízke články k svojim záujmom.

muž s notebookom, ulica

A tu sa dostávame k tomu, prečo je v internetovom marketingu populárny copywriting. Teda písanie (nielen) reklamných textov, ktoré sa môžu umiestniť na váš web, ale aj mimo neho. Efektívnym spôsobom sa s nimi posilňuje váš brand. Širšia verejnosť, ale aj skupina potenciálnych zákazníkov bude vďaka nim lepšie oboznámená s vašimi ponúkanými službami.

Môžeme vravieť o reklamných článkov, čo sa zameriavajú hlavne na pozitívnu prezentáciu a predaj. Na to, aby sa z obyčajného návštevníka a záujemcu stal zákazník. Aby sa záujem premenil na vytvorenie objednávky. Sú ideálne vtedy, ak váš web nemá problémy s návštevnosťou a chcete sa primárne zamerať na vznik konverzií.

na internete, apple

Rovnako dôležité a niekedy dokonca ešte podstatnejšie sú pr články. U nich je zasa kľúčové plodiť návštevnosť a záujemcov. To, aby sa obyčajný užívateľ internetu dozvedel o vašich službách, resp. produktoch. Texty budú umiestnené v tematicky blízkych weboch, blogoch a kategóriách. Ideálne tam, kde si ich nájdu a prečítajú ľudia, čo o vaše odvetvie prejavujú záujem.

  • Pri písaní je preto dôležité prispôsobovať text týmto faktorom. Čiže potenciálnym čitateľom a tomu, kde a na akom webe budú texty umiestnené. Vo všeobecnosti by ale štýl pr článkov mal byť iný, ako tie reklamné. Mal by byť viac všeobecný a nezainteresovaný. Mal by pôsobiť ako recenzia a názor všeobecného zákazníka, nie ako viditeľne reklamný ťah.

Rubriky
Online

Aby sa vám darilo tak, ako by ste chceli

Ako už isto dobre viete, internet je miestom nespočetných možností a práve preto by bola škoda keby ste ju nevyužili aj vy. Spravte si preto aj vy prehľad o tom aké máte možnosti v tej pre podnikanie na ktorej sa špecializujete práve vy a skúste si aj vy zabezpečiť skutočne účinnú seo optimalizáciu, ktorá vám pomôže nie iba rozbehnúť vaše podnikanie ale aj získať oveľa viac návštevníkov alebo potenciálnych kupcov vašich terajších služieb či produktov, ktoré ponúkate. To, čo vám skutočne dokáže pomôcť vylepšiť vaše podnikanie a predajnosť toho, čo máte na predaj je seo optimalizácia, ktorá sa postará o to aby bola vaša webová stránka či internetový obchod alebo webová stránka s informáciami o vašom obchode skutočne na vyšších priečkach vo vyhľadávaní Google, čo vám ako dobre viete, prinesie oveľa vyššiu návštevnosť a sledovanosť.

Is_Keyword_Research_Still_Important_for_SEO

Zabudnite preto aj vy na predražené reklamy, ktoré skutočnosti vôbec nefungujú, ale skúste radšej niečo, čo bude fungovať naozaj veľmi spoľahlivo, čo je skutočne veľmi dobre overené a o čo sa starajú naozajstní profesionáli, ktorí naozaj vedia čo majú robiť a pritom sa budú o váš web starať naozaj veľmi spoľahlivo.

klucove-slova-seo

Vďaka našej činnosti môže byť aj váš internetový obchod alebo webová stránka podporená skutočnými metódami a praktikami, ktoré fungujú overene už veľmi dlhú dobu a preto je veľmi vhodným riešením aj pre vás, aby ste sa oboznámili aj s touto možnosťou reklamy a ponúknutia informácií o vašom internetovom obchode. Ide o metódu, ktorá skutočne funguje už veľmi dlho a napríklad naša spoločnosť ju vykonáva už vyše 8 rokov a aj preto by ste mali zbystriť pozornosť a zistiť si o nás viac potrebných informácií, ktoré môžu vaše podnikanie skutočne veľmi príjemným spôsobom podporiť. SEO faktory vám priblížime na našom webe. Ak chcete aj vy vedieť, ako to funguje, my vám všetko radi objasníme.

Rubriky
Online

Prečo je dôležité SEO alebo zviditeľnite Vašu webovú stránku

Optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače (Search Engine Optimization) alebo v skratke SEO zahŕňa spektrum potrebných postupov, ktoré sú dôležité pre zviditeľnenie a tým pádom vyššiu návštevnosť konkrétnej webovej stránky, predovšetkým jej umiestnením na vyšších (viditeľnejších) miestach v internetových vyhľadávačoch (Google, Yahoo, Seznam, Bing,…).logo seo.jpg
Pod takýto efektívny výsledok sa ale podpisuje veľa faktorov a nutnosť prispôsobiť sa im. Konkrétnejšie ide o on-page faktory, teda tie, ktorých efektívnosť môžete dosiahnuť úpravou vlastného webu od jeho obsahu cez jeho štruktúru apod.,… ale potom sú tu takisto off-page faktory, pod ktorými si môžeme predstaviť tvorenie a publikovanie spätných odkazov na externé stránky, respektíve tvz. linkbuilding.
V skutočnosti je však táto práca s celkovou optimalizáciou ešte detailnejšia, komplikovanejšia a zodpovednejšia, než znie táto teória, ktorú som sa síce snažil formou textu zjednodušiť, no určite ešte máte veľa otázok, na ktoré vám však musím poradiť len jediné, a to obrátiť sa na odborníkov s dlhoročnou praxou seolight.sk Seolight ktorí vám takisto priamo pomôžu s celým profesionálnym postupom, pri akom by v prípade laickej práce mohlo vzniknúť veľa nedostatkov.

seo analýza.jpg

  • Pokiaľ teda očakávate od SEO optimalizácie uspokojivý či nadmieru úspešný efekt, doporučená je v tomto prípade cesta, ktorou oslovíte odborníkov v danom obore.

Pre stručnú charakteristiku on-page optimalizácie by sme mohli použiť predovšetkým jedno slovo, a to prispôsobovanie. Tvorba, úprava a prezentácia vašej webovej stránky do formy, aby ju hľadací roboti s nastavenými algoritmami uznali za kvalitnú, respektíve relevantnú a tým pádom ju posúvali a držali na popredných priečkach, čiže viditeľných miestach v podobe nájdených výsledkov pre užívateľa na základe hľadaného výrazu. Dôležitá je tak napríklad analýza kľúčových slov a relevantnosť obsahu v podobe článku pre konkrétnu tematiku vášho webu.

Rubriky
Online

Informátor Edward Snowden: Kontrolné právomoci vo Veľkej Británii vládli protiprávne

Súd rozhodne uviedol, že hromadné zachytenie bolo legitímne a nevidí žiadny dôkaz, že systém bol zneužitý.
Parlament revidoval právomoci dohľadu v roku 2016 a zaviedol nový dozorný orgán. Kritici tvrdia, že systém je stále chybný. Aké právomoci sú napadnuté na súde?
V roku 2013 Edward Snowden odhalil, že GCHQ – britská odposluchová agentúra – tajne zhromažďovala komunikácie posielané cez internet v priemyselnom meradle.

dalekohled

Mohla by znovu zjednotiť komunikáciu, filtrovať a potom analyzovať zvyšok na čokoľvek, čo je užitočné na ochranu národnej bezpečnosti.
Hromadné sledovacie programy odhalili:
·         "Tempora" – hromadné ukladanie všetkých internetových prevádzok GCHQ by mohla ťažiť
·         "Karma Polícia" – pokus katalogizovať webové návyky každého používateľa, ktorý sa dá nájsť
·         "Čierna diera" – digitálna knižnica s viac ako 1 biliónom internetových "podujatí"

Agentúra by tiež mohla získať údaje a obsah od svojich amerických partnerov a spoločností vrátane spoločnosti Apple, Google a Facebooku.
Prevádzkovatelia kampane tvrdili, že tieto zberné systémy porušili právo na súkromie – vo štvrtok sa Európsky súd pre ľudské práva dohodol.

Čo povedal súd?
Rozsudok uviedol, že systém, ktorý odhalil pán Snowden, jednoducho nemal žiadne náležité záruky, pretože viedol k úplne "necielenému" zhromažďovaniu informácií.
V praxi to znamenalo, že GCHQ môže vnímať osobné informácie, aj keď nemá nič spoločné s ohrozeniami národnej bezpečnosti.

dron

Rozsudok uviedol: "Hoci neexistujú dôkazy, ktoré by naznačovali, že spravodajské služby zneužívajú svoje právomoci – naopak, [britský dozorný úradník] zistil, že výberové konanie dôkladne a svedomito vykonali analytici, súd nie je presvedčený, že bezpečnostné opatrenia, ktorými sa riadi výber držiteľov [internetových káblov] na odpočúvanie a výber zachytených materiálov na vyšetrenie, sú dostatočne pevné, aby poskytli primerané záruky proti zneužitiu.
"Najväčším problémom je však absencia robustného nezávislého dohľadu nad selektormi a kritériami vyhľadávania, ktoré sa používajú na filtrovanie zachytenej komunikácie."

kamery

Súd tiež kritizoval právomoci požiadať internetové spoločnosti, aby odovzdali "komunikačné údaje" – základné technické informácie o tom, ako si ľudia vymieňali informácie.
Povedal: "Obsah elektronickej komunikácie by mohol byť zašifrovaný a aj keď by bol dešifrovaný, nemusia odhaliť nič o poznámke o odosielateľovi alebo príjemcovi.
"Súvisiace komunikačné údaje na druhej strane by mohli odhaliť totožnosť a geografickú polohu odosielateľa a príjemcu a zariadenia, cez ktoré bola komunikácia prenášaná.

Rubriky
Online

Digitálne deti

Kdeže…. nič také ako digitálne deti, ktoré sú spomenuté v perexe neexistuje. Budeme si musieť vystačiť s naozajstnými deťmi, ktoré treba porodiť a nie je možné ich len tak hocikedy vypnúť a zapnúť.

mobilní telefon

Načo potom taký názov článku?

Názov nie je zavádzajúci, ale pravdivý. Pretože pozrite sa napríklad v škole, na ihrisku, v parku, v autobuse okolo seba. Nemusia to byť ani deti, ale aj dospelý už začínajú byť digitálni. Nepoznajú nič iné len monitory, obrazovky počítačov, tabletov, notebookov, telefónov, či smartfónov.
Digitálna doba. Tak by sa dala nazvať táto doba. Nie homo sapiens sapiens, ale digitálna. Technológie sú všade. Kdekoľvek sa pozriete, tam na nás načahujú svoje dlhočizné chápadlá.

A vy to svojim deťom dovolíte? Prežiť toľké hodiny za obrazovkou?

Viem, je ťažšia cesta ich od tohto spôsobu života odnaučiť, ale verte mi, že je to oveľa lepšia cesta. Vedci dokázali, že násilie, ktoré sa nachádza vo videohrách alebo celkovo v digitálnych hrách na ktoromkoľvek zariadení, priamo ovplyvňuje správanie a charakter dieťaťa. Pretože dieťa ovplyvňuje všetko s čím príde do styku. Podvedome vníma aj vaše správanie, správanie celej rodiny a všetko to, čo sa okolo neho deje. Preto aj videohry vplývajú na jeho správanie.
Vo svete sa potom stávajú také nešťastné udalosti, že istý chlapec si zoberie do školy zbraň (ktorá mimochodom nemá čo robiť v dosahu detí, ani teenagerov) a v domnení, že je to videohra začne strieľať po svojich spolužiakoch. Chlapec si to možno ani neuvedomuje, pretože v hre, keď prehrá, tak môže začať odznova. Tak si myslí, že aj túto hru bude môcť začať odznova. Neuvedomuje si dôsledky svojich činov.

notebook

A to nie sú vymyslené príbehy, ale reálne skutočné príbehy zo sveta, ktoré začnú lomcovať aj našou krajinou, keď začnú vyrastať dnešné deti závislé na mobilných telefónoch a iných zariadeniach.
Nedávno ma prekvapili aj moji vlastní bratranci. Sú to dvojičky a tiež sa už stretávajú pár rokov s videohrami. Nedávno dostali dokonca aj XBOX. Ich otec vlastní motorku a keď sme mu hovorili, že si musí dávať pozor, ozvali sa aj oni. Že však na čo si má dať pozor? Veď keď padne z motorky, tak sa znova postaví a ide ďalej…
Poslednú vetu nechám neuzavretú a urobte si o tom obraz, aký uznáte za vhodný…

Rubriky
Online

Efektívny výber kľúčových slov pre vyhľadávače

Skôr ako začnete pridávať kľúčové slová na Vaše stránky, nezabudnite si preštudovať všetky možnosti. Ak chcete, aby Vaše stránky získali vysokú pozíciu vo vyhľadávačoch, musíte určiť, aké slová používatelia používajú pri vyhľadávaní svojich stránok a umiestniť ich na vhodné miesta. Avšak, majte na pozore aby ste sa nedostali do pasce uvedením príliš veľa kľúčových slov na samostatnej stránke, pretože väčšina súčasných vyhľadávačov používajú spamové filtre a to znamená, že sa vaše stránky nemusia zobrazovať vo výsledkoch vyhľadávania.

data

Brainstorm
Prvý krok, ktorý musíte urobiť, je jednoducho si sadnúť a napísať kľúčové slová. Napíšte všetko, čo vám príde na myseľ. Dokonca aj keď si nie ste istí, aký význam konkrétneho kľúčového slova je relevantný pre tému vášho webu, napíšte ho napriek tomu. Môže vás prinútiť k nejakému vhodnejšiemu slovu. Analyzujte svoje interné protokoly (protokoly serverov), aby ste zistili, odkiaľ pochádzajú vaši návštevníci a ak je to možné, získajte viac kombinácií kľúčových slov. Majte tiež na pamäti, že návštevníci, ktorí vyhľadávajú na internete, často zadajú slová s chybami či dokonca zadajú nesprávne slová. Venujte pozornosť jazyku, ktorý používa cieľové publikum. V prípade potreby použite žargón.

Teraz, keď ste si skrátili zoznam kľúčových slov je čas vyhodnotiť výsledok. Vitajte vo svete online služieb a referenčných materiálov. Existuje mnoho zdrojov, aplikácií, ktoré vám pomôžu vo vašej snahe zadarmo alebo za poplatok. Nezabudnite však, že každý nástroj je ďaleko od dokonalosti. Nezabudnite "zahrnúť" zdravý rozum a spoliehať sa na svoje vlastné vedomosti. Všetky tieto online nástroje vám pomôžu vybrať, ktoré kľúčové slová sa budú používať, ale nebudú predpovedať, aká (relevantná) bude Vaša návštevnosť.

slova

Bezplatné nástroje
• Overture Inventory – v súčasnosti produkt Yahoo! Vygeneruje Vám zoznam súvisiacich vyhľadávacích dopytov, ktoré obsahujú požadované slovo, a zároveň zobrazuje, koľkokrát sa vyhľadalo slovo počas posledného mesiaca.
• Súvisiace stránky – generujú zoznam možných kombinácií kľúčových slov založených na zozname kľúčových slov, ktorý ponúkate.
• Nástroj pre návrh kľúčových slov Google – generuje potenciálne kľúčové slová pre vašu reklamnú kampaň a poskytuje prehľad založený na štatistikách spoločnosti Google vrátane efektívnosti vyhľadávania a sezónnych trendov.
• Nástroj na vyhľadávanie kľúčových slov v digitálnom bode – zobrazuje výsledky vašich dopytov v programe Wordtracker a Overture, aby ste zistili, ktoré kľúčové frázy sa vyhľadávajú častejšie. 

Rubriky
Online

Sledujme ZOH 2018 na každom kroku

O chvíľu sa už konečne môžeme dočkať zahájenia tohtoročných Zimných Olympijských Hier, tentokát v Južnej Kórei. Každý fanúšik športu si príde na svoje, avšak napríklad ja, no myslím si že nás viacej, sa teším v prvom rade na hokej. Bol som vychovaný v tej ére, kedy náš hokejový reprezentačný tým mal vyššie ambície, vždy to bol dlhý súboj, od ktorého sme očakávali medailu. Najlepšie zlatú, tak ale potešil i bronz. Takže na ten hokej si už viac-menej z nostalgie nájdem čas. Ale zaujímavé bude sledovať aj iné športové podujatia, skrátka ZOH 2018 nám doprajú oddych, napätie a zábavu.

kruhy

Okrem toho, že sme mávali silné hokejové mužstvo, si však pamätám ešte na jeden fakt. Pokiaľ bol človek v škole, v práci, alebo musel odísť z domu, Olympiáda mu utekala medzi prstami, premeškal zaujímavé zápasy. Dokonca ani archív a pretáčanie videí, to sa ešte nenosilo. Takže niekedy si človek musel vybrať, či uprednostní zápas alebo určité povinnosti a sociálny život. A čo sa týka školy či práce, tak tuším sa nenašiel nikto, kto by kvôli ZOH riskoval výpoveď či opakovanie ročníka.

No uvedommne si, že v dnešnom roku 2018, dnes môžeme využiť predsa len iné technológie. Už nemáme len satelitný príjem, dnes máme digitálny a teda videá môžeme sledovať i cez mobil, tablet, notebook, PC,… dokonca už máme i možnosť sledovať archív.

•         Chcem však poukázať hlavne na pripojenie wi-fi . Pokiaľ sedíte vo vlaku, autobusi, alebo čakáte v parku, či máte obedňajšiu prestávku,… skrátka tie ZOH už nemusíte pozerať len z domu, z TV.
•         Pomocou wi-fi môžete sledovať prenos takmer všade, cez mobil a tablet.

olympiáda

Nemusíme byť pripútaní k nášmu kreslu. Môžeme tak spraviť konečne kompromis.
Spomínam si, ako som pred pár rokmi cestoval vlakom a celé kupé malo zapnuté tablety, mobily a notebooky. Z každého kupé a z každej strany som tak počul dej zápasu, celú hodinovú cestu som bol informovaný a to som si myslel, že zápas vôbec nestihnem. 

Rubriky
Online

Stream On, nová reality show a ďalšie novinky

Webová služba Twitch sa stáva takmer takou známou, ako Youtube. Ešte nie až v takej miere, ale približuje sa tomu. V USA je Twitch už každodenným sprievodcom každého, kto má internet a predovšetkým užívateľov, ktorí majú online kameru a mikrofón.

zpěvačka

Cez službu Twitch môžu predovšetkým spolu komunikovať online, medzi sebou a na ploche sa v rohu zjavuje ich obraz. Podobne, ako by ten človek sedel vedľa nás. Najčastejšie sa využíva ako pokec medzi online hráčmi vieohier, kedy počas hrania spolu komunikujú naživo a pritom sa i vidia. Užívateľov prihlásených na webe Twich je už naozaj veľký počet, web sa stal globálnym a určite natrafíte na mnostvo zaujímavých ľudí. Takýmto spôsobom sa medzi sebou baví množstvo ľudí, ktorí sú od seba vzdialení na míle a zrejme by sa za svoj život ani nestretli.
O webovej službe Twitch v tomto článku nepíšem náhodou. Jeho tvorcovia a vlastníci totiž dostali zaujímavý nápad, ktorý začínajú realizovať. V marci 2018 už môžeme byť jeho priamymi účastníkmi. Buď z pohľadu divákov, alebo môžeme byť priamymi zúčastneními, pokiaľ máme talent a štipku odvahy.

showman

O čo pôjde?
Twitch vytvorí svoju vlastnú reality show! Pôjde o priamy prenos show, ktorá bude podobná ako napr. Superstar. Súťažiaci nebudú musieť cestovať a tlačiť sa v dlhej rade, budú súťažiť zo svojich domovov, v online prenose a budú ich čakať rôzne prekážky, kedy postúpia len tí najlepší. Porota bude sedieť za stolom v priamom prenose a bude už len na Vás, či porotu oslovíte. Výhercu čaká až 5000 Dolárov!

počítač

Každopádne táto reality bude iba jednou z mnoha noviniek, na ktoré sa môžu užívatelia tešiť, od marca začne prenos Stream On a bude ich čakať množstvo noviniek, napríklad i športové prenosy a dokumentárne filmy o populárnych videohrách.

•         V súťažnej reality show sa však môžu zúčastniť iba užívatelia z USA, Kanady a Veľkej Británie.

Rubriky
Online

Tipy na dlhé zimné večere

Ak si vo voľnom čase neviete nájsť nejaké médium, ktoré by Vás zabavilo či zlepšilo Vám náladu, môžem Vám dať pár typov. Televízny program už baví čoraz menej ľudí a do toho tie nespočetné reklamy,… Navyše sa blíži zimný čas a tráviť celé voľné hodiny pri bazéne či jazere asi tráviť nebudeme, budú dlhé zimné večere a skrátka chcelo by to nejakú vhodnú zábavu vo forme multimédií. A možno nie ste ani typ, ktorý by dokázal sedávať pri dvojhodinových filmoch.

přestávka

Preto môžeme použiť internet a nájsť množstvo zábavných seriálov, ktoré si na dlhý zimný čas rozpozeráme a zakaždým sa pri nich s chuťou zasmejeme. Internet a weby nám dávajú možnosť nájsť a stiahnuť si i tie najpopulánejšie seriály, ktoré fičia na TV kanáloch ako napríklad Comedy Central, ktoré však nevlastní každý. No na weboch a internete takéto seriály nájdeme a cez Torrent alebo cez stránku Uložto nájdeme slušný výber. Niektoré seriály môžeme nájsť aj online, alebo dokonca cez Youtube. Stačí sa s tým hľadaním len chvíľu pohrať.
Pokiaľ máte záujem nejaké zábavné seriály si rozpozerať, tak mi prosím dovoľte, aby som Vám dal pár typov na kvalitnú zábavu.

I.         Key and Peele je dvojica komikov, ktorí ma zaujali nedávno a vôbec nie som sám. Táto dvojica je dnes populárna a má svoju vlastnú šou. Tá šou je takým mixom, kedy stoja pred živým obecenstvom a zabávajú ho, no väčšinou nám púšťajú svoje zábavné klipy, ktoré vymysleli. Je v tom veľká dávka moderného humoru a určite oslovia nejedného diváka.

kůň

II.       Dva z Queensu /názov v češtine/ je seriál, ktorý má už niečo cez 10 rokov a všetky časti nájdeme v bezchybnej kvalite i na Youtube. Tento seriál chodieval na spomínanom TV kanáli Comedy Central a vždy som si ho rád pozrel. Dej je o pomerne mladom manželskom páre, otravnom ockovi ženy, ktorý býva s nimi a ich kamarátoch i susedoch. Každá jedna postava má svoje humorné vlastnosti a zakaždým sa niekto dostane do nejakej komickej situácie a čím sa situácia viac rieši, tým sa komickým spôsobom všetko ešte viac zhoršuje.