Rubriky
Muži

Veci čo muži robia a priťahuje to ženy

Šoférovanie len dvoma prstami
Keď ste v aute s mužom, ktorý vyžaruje úplnú kontrolu nad volantom. Je to akoby telo muža hovorilo: "Nemusím ani použiť celú ruku. Mám to. "

Jazda keď máte lakeť von oknom
Ak necháte celé spodné rameno visieť, je nebezpečné a znamená určitú nepríjemnú neopatrnosť. Opierajúc sa o lakeť proti otvorenému oknu a ovládanie auta iba jednou rukou, vyžaruje kontrolu a úplnú pokojnosť, len s trochou bezohľadnosti.

motorkář

Umiestni ruku na ženský chrbát a odprevadí ju na jej miesto
Experti v oblasti tela hovoria, že keď si muž položí ruku na hornú časť chrbta, môže to byť priateľské gesto, ale ruka na spodnej časti chrbta vždy znamená túžbu. Okrem toho, že je jemnou značkou príťažlivosti, je to aj celkom rytiersky, pretože si ju vedie vpred, keď ju nechávate ísť ako prvú. (Je samozrejmé, že toto je krok, ktorý sa dá urobiť len so ženou, s ktorou sa stretávate, a nie s kolegyňou na pracovnej večeri.)

Položenie ruky tesne nad koleno v bare
Opäť sa dá predvídať, že je to skvelý krok len vtedy, keď viete, že žena je do vás zamilovaná. A dokonca aj vtedy, ak z nejakého dôvodu vytiahne vašu ruku alebo sa zhorší jej nálada, ihneď ju upokojíte. Veľa toho, čo robí muža atraktívneho, je schopnosť čítať ženskú reč tela a uistiť sa, že sa cíti v pohode.

Chytiť ju okolo pásu
Toto je skutočne pekné ochranné gesto, hlavne keď prechádzate do nepríjemnej oblasti, ale je to obzvlášť vzrušujúce, keď to muž urobí, ak je na telefóne. Treba pripomenúť svojej dievčine, že ja keď je zaneprázdnení, že hovorí s niekým iným, to neznamená, že zabudol na svoju lásku k žene.

dvojice

Vyzlečie košeľu tým, že ho potiahnete cez hlavu len palcom a ukazovákom
Neexistuje žiadny logický dôvod, prečo je to atraktívne, potom chytiť košeľu na koncoch a vytiahnuť ju oboma rukami, a sme doma.
Dúfam, že sa vám tento článok páčil a pochopili ste prečo čo je na mužoch príťažlivé.

Rubriky
Muži

Päť darčekov pre muža, ktorý má všetko

Nákup darčeka pre muža je vôbec jednou z najťažších úloh pre každú ženu. Je to tak ťažké ako ťahanie zubov a konverzácia zvyčajne vyzerá približne takto:
Žena:Čo by som ti mala kúpiť? Čo by ťa najviac potešilo?
Muž:Nerob si žiadne starosti. Alebo sa vám dostane odpovede: Nemusíš mi kupovať nič.

dárek

Mysleli ste si, že vám to na rovinu povie alebo že vám to aspoň naznačí, no nestalo sa tak. Zrazu ste nútené čítať jeho myšlienky, aby ste určili, čo presne môžete kúpiť pre muža vášho života. Napriek tomu aký náročný môže byť nákup darčeka pre mužov, nehádžte flintu do žita, stále môžete zabodovať! Kľúčom k nákupu perfektného daru je vedieť, čo presne kúpiť človeku, ktorý už má všetko, čo potrebuje.

Tu je 6 jednoduchých možností, ktoré vám ponúkame:
1. Darčeková karta do jeho obľúbenej reštaurácie
Všetci milujú jedlo a ako staré príslovie hovorí: Láska ide cez žalúdok! Darčeková karta sa môže zdať ako malý darček, ale zato na druhej strane môžete ňou veľmi potešiť obdarovaného človeka. Takto mu dáte najavo, že ho dobre poznáte, keďže darčeková karta bude určená na miesto, ktoré často navštevuje.
2. Holiaci strojček
Uznajte sami, každý jeden muž by mal vlastniť holiaci strojček. Mužská tvár, tak ako aj ženská taktiež potrebuje starostlivosť. Ste unavené z toho, keď hľadíte stále na ten istý holiaci strojček, ktorý používa váš muž už od roku 1995? Kúpte mu nový, výkonnejší s funkciami, ktoré potrebuje. Hoci nenájdete rovnaký ako mal pred tým, je dôležité vedieť aké funkcie potrebuje váš muž od holiaceho strojčeka a tiež aký typ by mu najviac vyhovoval.

3. Obľúbené DVD
Väčšina z vás si povie, veď ale to sa už nepoužíva. Dnes už všetko nájdeme na internete. Má váš muž obľúbenú televíznu show? Existuje film, ktorý by mohol doslova sledovať každý deň, ak by mohol? Ak ste odpovedali áno mali by ste to zvážiť. Na začiatku svojho darčeka určte špeciálny deň alebo čas, kedy si obaja môžete sadnúť, relaxovať a dopriať si spoločne skvelo strávený čas.

muž

4. Elektronika
Zdieľa váš muž vášeň pre technológiu viac ako ktokoľvek iný vo vašom dome? Už ste ho niekedy pristihli ako si pozoruje najnovšie trendy v elektronickom svete? Potom nákupom elektroniky nemôžete nič pokaziť. Od mobilných telefónov, cez inteligentné hodinky až po tablety, existuje veľa možností, z ktorých si môžete vybrať v závislosti od toho, čo váš muž chce od svojho najnovšieho technologického aparátu.

5. Kreatívny darček
Ak všetko ostatné zlyhá a stále neviete prísť na to, čo presne môžete kúpiť využite svoju kreatívnosť. Vyrobte svojmu mužovi darček alebo ho skúste potešiť jeho najobľúbenejšou nočnou aktivitou. Kým každí vie, že ženy oceňujú tvorivé dary budete prekvapení, že muži takisto.
Ak váš muž povedal, že mu ,,nezáleží“ na tom, čo kúpite, pravdepodobne hovoril pravdu. Zatiaľ čo trávite čas premýšľaním nad tým, čo dostane, väčšina mužov by bola rada, ak im rozžiarite deň vašou ženskou prítomnosťou. Skúste sa svojho muža spýtať, kedy je najšťastnejší.

Rubriky
Muži

Skutočný poklad

Partner je osoba, s ktorou nielen trávime čas, je to človek, ktorému veríme, na ktorého sa dá spoľahnúť. Mal by zvládnuť vypočuť naše ženské problémy. Nie vždy sa podarí, že ich aj pochopí, ale niekedy stačí, že sa máte na koho obrátiť.
Muž nepotrebuje vedieť variť, pokiaľ má šikovnú ženu, ktorá sa postará o jeho sýty žalúdok. Je príjemný pocit, keď ho môžete trochu rozmaznávať. Vždy je pre vás lepšia motivácia, naučiť sa variť kvôli partnerovi, ako len tak sama pre seba. Ak však chlap nielen konkuruje vášmu kulinárskemu umeniu, ale ho aj prekonáva, nechajte ho, nech sa realizuje, ak mu to urobí radosť. Nechajte sa aj vy trochu obskakovať. Nemusí byť právekuchár bez čapice, aby vám na raňajky vedel pripraviť omeletu so zeleninou a doniesť vám ju do postele.

červená růže

Skutočný poklad vás podporí, keď sa rozhodnete zmeniť zamestnanie alebo školu. Niektoré rozhodnutia sú definitívne a nie je možné ich vrátiť späť. Nech už je to len zmena farby vlasov, či tetovanie, ktoré sa mu možno príliš nepáčia, ale vidieť vás šťastnú mu robí radosť, preto vás podporí. Niekedy sa samy bojíme k takej veľkej zmene odhodlať. V tomto smere je podpora partnera vítaným psychickým nakopnutím.

zamilovaný pár

Skutočný poklad vám nedovolí vzdať sa svojich snov kvôli nemu. Keď budujete svoju kariéru a v tom príde do vášho života osudová láska, určite mu nedovoľte, aby vás od kariéry odhovoril. Správny chlap nikdy neuprednostní svoje osobné záujmy pred vaším šťastím. Váš život nie je celý iba o ňom. Láska je dôležitá, ale nikdy nie je skutočná od niekoho, kto je sebecký. Taký človek ľúbi iba sám seba.
Človek, ktorý vám úplne poblázni hlavu svojou nezištnosťou a dobrým srdcom sa málokedy objaví. Logika žien je naozaj zvláštna, pretože takéhoto chlapca zväčša za partnera nechcú. Radšej si vyberajú chlapcov, ktorí s nimi zametajú a iba ich využívajú. No nie vždy to musí byť chyba žien, niektorí chlapi už boli toľkokrát využití ženami, ktoré ich mali len na zábavu, že už preventívne odháňajú každú, ktorá prejaví záujem. Nenechajte sa tým odradiť, nič dobré nie je jednoduché dosiahnuť. Možno aj vy raz objavíte svoj poklad.