Päť darčekov pre muža, ktorý má všetko

Nákup darčeka pre muža je vôbec jednou z najťažších úloh pre každú ženu. Je to tak ťažké ako ťahanie zubov a konverzácia zvyčajne vyzerá približne takto:
Žena:Čo by som ti mala kúpiť? Čo by ťa najviac potešilo?
Muž:Nerob si žiadne starosti. Alebo sa vám dostane odpovede: Nemusíš mi kupovať nič.

dárek

Mysleli ste si, že vám to na rovinu povie alebo že vám to aspoň naznačí, no nestalo sa tak. Zrazu ste nútené čítať jeho myšlienky, aby ste určili, čo presne môžete kúpiť pre muža vášho života. Napriek tomu aký náročný môže byť nákup darčeka pre mužov, nehádžte flintu do žita, stále môžete zabodovať! Kľúčom k nákupu perfektného daru je vedieť, čo presne kúpiť človeku, ktorý už má všetko, čo potrebuje.

Tu je 6 jednoduchých možností, ktoré vám ponúkame:
1. Darčeková karta do jeho obľúbenej reštaurácie
Všetci milujú jedlo a ako staré príslovie hovorí: Láska ide cez žalúdok! Darčeková karta sa môže zdať ako malý darček, ale zato na druhej strane môžete ňou veľmi potešiť obdarovaného človeka. Takto mu dáte najavo, že ho dobre poznáte, keďže darčeková karta bude určená na miesto, ktoré často navštevuje.
2. Holiaci strojček
Uznajte sami, každý jeden muž by mal vlastniť holiaci strojček. Mužská tvár, tak ako aj ženská taktiež potrebuje starostlivosť. Ste unavené z toho, keď hľadíte stále na ten istý holiaci strojček, ktorý používa váš muž už od roku 1995? Kúpte mu nový, výkonnejší s funkciami, ktoré potrebuje. Hoci nenájdete rovnaký ako mal pred tým, je dôležité vedieť aké funkcie potrebuje váš muž od holiaceho strojčeka a tiež aký typ by mu najviac vyhovoval.

3. Obľúbené DVD
Väčšina z vás si povie, veď ale to sa už nepoužíva. Dnes už všetko nájdeme na internete. Má váš muž obľúbenú televíznu show? Existuje film, ktorý by mohol doslova sledovať každý deň, ak by mohol? Ak ste odpovedali áno mali by ste to zvážiť. Na začiatku svojho darčeka určte špeciálny deň alebo čas, kedy si obaja môžete sadnúť, relaxovať a dopriať si spoločne skvelo strávený čas.

muž

4. Elektronika
Zdieľa váš muž vášeň pre technológiu viac ako ktokoľvek iný vo vašom dome? Už ste ho niekedy pristihli ako si pozoruje najnovšie trendy v elektronickom svete? Potom nákupom elektroniky nemôžete nič pokaziť. Od mobilných telefónov, cez inteligentné hodinky až po tablety, existuje veľa možností, z ktorých si môžete vybrať v závislosti od toho, čo váš muž chce od svojho najnovšieho technologického aparátu.

5. Kreatívny darček
Ak všetko ostatné zlyhá a stále neviete prísť na to, čo presne môžete kúpiť využite svoju kreatívnosť. Vyrobte svojmu mužovi darček alebo ho skúste potešiť jeho najobľúbenejšou nočnou aktivitou. Kým každí vie, že ženy oceňujú tvorivé dary budete prekvapení, že muži takisto.
Ak váš muž povedal, že mu ,,nezáleží“ na tom, čo kúpite, pravdepodobne hovoril pravdu. Zatiaľ čo trávite čas premýšľaním nad tým, čo dostane, väčšina mužov by bola rada, ak im rozžiarite deň vašou ženskou prítomnosťou. Skúste sa svojho muža spýtať, kedy je najšťastnejší.

Doporučené články