Veci čo muži robia a priťahuje to ženy

Šoférovanie len dvoma prstami
Keď ste v aute s mužom, ktorý vyžaruje úplnú kontrolu nad volantom. Je to akoby telo muža hovorilo: "Nemusím ani použiť celú ruku. Mám to. "

Jazda keď máte lakeť von oknom
Ak necháte celé spodné rameno visieť, je nebezpečné a znamená určitú nepríjemnú neopatrnosť. Opierajúc sa o lakeť proti otvorenému oknu a ovládanie auta iba jednou rukou, vyžaruje kontrolu a úplnú pokojnosť, len s trochou bezohľadnosti.

motorkář

Umiestni ruku na ženský chrbát a odprevadí ju na jej miesto
Experti v oblasti tela hovoria, že keď si muž položí ruku na hornú časť chrbta, môže to byť priateľské gesto, ale ruka na spodnej časti chrbta vždy znamená túžbu. Okrem toho, že je jemnou značkou príťažlivosti, je to aj celkom rytiersky, pretože si ju vedie vpred, keď ju nechávate ísť ako prvú. (Je samozrejmé, že toto je krok, ktorý sa dá urobiť len so ženou, s ktorou sa stretávate, a nie s kolegyňou na pracovnej večeri.)

Položenie ruky tesne nad koleno v bare
Opäť sa dá predvídať, že je to skvelý krok len vtedy, keď viete, že žena je do vás zamilovaná. A dokonca aj vtedy, ak z nejakého dôvodu vytiahne vašu ruku alebo sa zhorší jej nálada, ihneď ju upokojíte. Veľa toho, čo robí muža atraktívneho, je schopnosť čítať ženskú reč tela a uistiť sa, že sa cíti v pohode.

Chytiť ju okolo pásu
Toto je skutočne pekné ochranné gesto, hlavne keď prechádzate do nepríjemnej oblasti, ale je to obzvlášť vzrušujúce, keď to muž urobí, ak je na telefóne. Treba pripomenúť svojej dievčine, že ja keď je zaneprázdnení, že hovorí s niekým iným, to neznamená, že zabudol na svoju lásku k žene.

dvojice

Vyzlečie košeľu tým, že ho potiahnete cez hlavu len palcom a ukazovákom
Neexistuje žiadny logický dôvod, prečo je to atraktívne, potom chytiť košeľu na koncoch a vytiahnuť ju oboma rukami, a sme doma.
Dúfam, že sa vám tento článok páčil a pochopili ste prečo čo je na mužoch príťažlivé.

Doporučené články