Tipy na dlhé zimné večere

Ak si vo voľnom čase neviete nájsť nejaké médium, ktoré by Vás zabavilo či zlepšilo Vám náladu, môžem Vám dať pár typov. Televízny program už baví čoraz menej ľudí a do toho tie nespočetné reklamy,… Navyše sa blíži zimný čas a tráviť celé voľné hodiny pri bazéne či jazere asi tráviť nebudeme, budú dlhé zimné večere a skrátka chcelo by to nejakú vhodnú zábavu vo forme multimédií. A možno nie ste ani typ, ktorý by dokázal sedávať pri dvojhodinových filmoch.

přestávka

Preto môžeme použiť internet a nájsť množstvo zábavných seriálov, ktoré si na dlhý zimný čas rozpozeráme a zakaždým sa pri nich s chuťou zasmejeme. Internet a weby nám dávajú možnosť nájsť a stiahnuť si i tie najpopulánejšie seriály, ktoré fičia na TV kanáloch ako napríklad Comedy Central, ktoré však nevlastní každý. No na weboch a internete takéto seriály nájdeme a cez Torrent alebo cez stránku Uložto nájdeme slušný výber. Niektoré seriály môžeme nájsť aj online, alebo dokonca cez Youtube. Stačí sa s tým hľadaním len chvíľu pohrať.
Pokiaľ máte záujem nejaké zábavné seriály si rozpozerať, tak mi prosím dovoľte, aby som Vám dal pár typov na kvalitnú zábavu.

I.         Key and Peele je dvojica komikov, ktorí ma zaujali nedávno a vôbec nie som sám. Táto dvojica je dnes populárna a má svoju vlastnú šou. Tá šou je takým mixom, kedy stoja pred živým obecenstvom a zabávajú ho, no väčšinou nám púšťajú svoje zábavné klipy, ktoré vymysleli. Je v tom veľká dávka moderného humoru a určite oslovia nejedného diváka.

kůň

II.       Dva z Queensu /názov v češtine/ je seriál, ktorý má už niečo cez 10 rokov a všetky časti nájdeme v bezchybnej kvalite i na Youtube. Tento seriál chodieval na spomínanom TV kanáli Comedy Central a vždy som si ho rád pozrel. Dej je o pomerne mladom manželskom páre, otravnom ockovi ženy, ktorý býva s nimi a ich kamarátoch i susedoch. Každá jedna postava má svoje humorné vlastnosti a zakaždým sa niekto dostane do nejakej komickej situácie a čím sa situácia viac rieši, tým sa komickým spôsobom všetko ešte viac zhoršuje. 

Doporučené články