Spôsoby, ako priniesť šťastie do domu

Veterné zvončeky
Veterné zvončeky sú známe prinášať veľa šťastia, rovnako ako peniaze do domu. Najlepším spôsobom, ako ich použiť, je zavesiť ich pri vchode do domu. Môžete tiež umiestniť v smere vetra v najširšom ľavom dolnom rohu (pri pohľade stojaceho pohľadom na váš dom z prednej ulice alebo z vchodu vášho domu). Nikdy nahýbajte so zvončekmi, keď študujete, pracujete, jete alebo spíte, pretože to potláča pozitívnu energiu.

dveře

Podkova
Kone sú považované za šťastné zvieratá, takže nie je divu, že podkovy majú aj šťastie. U-tvar podkovy je považovaný za ochranu vášho domu pred zlými duchmi. Vždy používajte železnú podkovu, pretože železo sa považuje za šťastný materiál. Vždy si môžete kúpiť podkovy, ale považuje sa to za ešte šťastnejšie, ak ste si ho vyrobili, alebo ho nájdete. Neodstraňujte klince podkovy, ktoré nájdete (pretože každý klinec predstavuje ďalšie šťastie!). Keď pripevníte podkovu k svojim dverám, použite nepárne množstvo klincov, aby ste ju pripevnili.

Zoznam vecí pre veľa šťastia
Existuje veľa vecí pre šťastie, ktoré musíte vždy zdvihnúť, ak ich nájdete. Tie sú známe tým, že vám pomôžu priniesť veľa šťastia do vášho života a vášho domova. Zahŕňajú: štyri listy ďateliny, mince, ceruzku, poštové známky, žltú stuhu alebo čokoľvek fialovej farby. Nikdy nechoďte okolo týchto objektov, ak ich uvidíte – je dôležité, aby ste ich zdvihli!

Zvieratá pre šťastie

  • Ak nájdete húsenicu, vyzdvihnite ju a prehoďte ju cez rameno. To nemusí byť pre húsenicu šťastie, ale bude to pre vás!
  • Cvrček v dome prináša veľa šťastia!
  • Žaba prináša šťastie do domu, do ktorého vchádza.

čtyřlístek

Modré oblečenie
Modré šaty sú považované za skutočne šťastie. Farba oblohy je tiež modrá, ktorá odpudzuje negatívne energie. Takže noste modrú v tých dňoch, kedy si prajete veľa šťastia vo vašom živote.
Dúfam, že sme vám priniesli trochu šťastia do života týmto príspevkom.

Doporučené články