Hľadáte robotníka, opatrovateľku alebo záhradníka? Pomôže vám aplikácia wilio

Hľadáte nejakého remeselníka, opatrovateľku k deťom alebo daňovú poradkyňu? Okrem klasického podania inzerátu, ktorý už pomaly upadá do zabudnutia alebo obvolávania a vypytovania sa známych, vám v tom pomôže  novinka v aplikáciách s názvom Wilio. Patrí k ľahším metódam, už nie je nováčikom, ale má základ v predchádzajúcej  aplikácii Rukie. Tá existuje už 2 roky a používateľom pomohla nájsť remeselníka na mieru už vyše 22-tisíc krát.

sítě
 
Rôzne kategórie
Wilio má neobmedzené možnosti a počet poskytovateľov sa ešte rozrastá. V jednej aplikácií je možné aktuálne nájsť 207 kategórií služieb, ktoré ponúka 22-tisíc rôznych poskytovateľov.  V ponuke je dostupných 2 831 upratovačiek, 7 631 stavebných robotníkov, 1 781 opatrovateliek detí a 1 634 autoservisov.
 
Pre širokú verejnosť
Táto novinka nie je určená len pre poskytovateľov služieb alebo bežných užívateľov, ale môžu ju využiť aj ľudia, ktorí si hľadajú brigádu alebo prácu na doma. Určite je zaujímavá aj pre firmy napríklad pri hľadaní niekoho na dočasný záskok v prípade onemocnenia alebo aj nových členov tímu. Postup je jednoduchý, zadajú si požadovaný typ činnosti a následne si vyberú správnych ľudí. Wilio je schopné v stredných a malých podnikoch vykonávať činnosť, ktorú malo na starosti oddelenie nákupu.
 
Šetrič času
Hľadanie správneho poskytovateľa si vyžadovalo veľa času stráveného hľadaním a vypytovaním sa známych alebo rodiny či zdĺhavým hľadaním cez internet. Odpoveď na hľadanú službu alebo ponuku dostane hľadajúci už do piatich minút, a tak s ohliadnutím sa na minulosť, keď sme boli zvyknutí čakať na reakciu aj týždeň, je to veľmi pozitívna informácia. Rýchle riešenie problému ja benefitom, ktorý určite oceníte. Práve vďaka promptnému prístupu aplikácie si remeselníci a poskytovatelia dodnes zarobili 15,8 milióna eur. Wilio je platforma zdieľanej ekonomiky a v súčasnosti má potenciál byť revolučnou v poskytovaní služieb aj za hranicami Slovenska.

řemeslníci
 
Nič zložité
Pri používaní aplikácie nepotrebujete žiadny návod, jednoducho vyplníte pár otázok na čas, miesto a vybranú službu, tieto požiadavky sa okamžite dostanú ku všetkým dostupným poskytovateľom a po niekoľkých minútach prídu používateľovi prvé ponuky. Z nich si potom vyberie poskytovateľa, ktorý vyhovuje jeho požiadavkám.
Hodnotenia, ktoré používatelia na poskytovateľov vkladajú, pomôžu ostatným ľuďom posúdiť kvalitu ponúkaných služieb, komunikáciu alebo cenu, a tak sa môžu spoľahnúť na referencie ostatných používateľov.
 

Doporučené články