Týmto mužom sa vyhnite oblúkom

Užívame si, cestujeme, nočný život je pre nás podstatou bytia. To všetko nás raz omrzí a začneme hľadať partnera na púť životom. Nie vždy je to ľahká úloha. Niekedy závisí stretnutie toho pravého od osudu, ktorý nám nie vždy praje. Hľadáme, randíme, spoznávame rôzne typy mužov. Niekedy sme už naozaj unavené z hľadania, chceli by sme sa konečne oprieť o povestné mužské rameno a preto zoberieme, čo nám prvé brnkne do nosa. Môže sa stať, že šťastena sadne predsa len aj na vás a našli ste svojho pána s veľkým P. Sú však muži, ktorým by ste sa naozaj mali vyhnúť, ak nechcete skončiť nešťastné a opustené.

muž

Pozor, ak stretnete muža, ktorý si vie plnými dúškami užívať rozkoše života. Takýto vám síce pripraví zopár erotikou nabitých dobrodružstiev, ale keď si vy budete myslieť, opantané super orgazmom, že vás miluje, on si bude chystať svoj kufor na odchod. A vám ostanú len oči pre plač. S mužmi tohto typu nič neplánujte a ak sa vám predsa dotyčný veľmi páči, užívajte si sex a nemyslite na budúcnosť.
Muži, ktorých zaujíma len ich výzor a ich ego. Možno sa zdajú na prvý pohľad príťažliví. Veď upravený zovňajšok, nagélované vlasy, dokonalé zuby, vôňa až za roh by dostali každú ženu do kolien. Avšak takýto páni sa budú viacej zaujímať o seba ako o vás. A verte tomu, že sa to u nich nezmení ani pod vplyvom lásky k vám. Oni hľadajú skôr partnerku na reprezentatívne účely a jediný koho milujú naozaj sú oni sami.

Veční romantici, ktorí sú síce očarujúci na prvých rande, ale v reálnom živote vám veľmi nepomôžu. Verte tomu, že krásne verše a kytice kvetov sú síce pekné začiatku vzťahu, ale nie po celý život. Časom si uvedomíte, že tento muž je večný rojko, ktorý vám s ničím nepomôže. Domácnosť, účty, deti, všetko zostane na vás a on si bude žiť vo svojom ružovom svete.

model

Poslednou skupinou sú tí najočarujúcejší muži, sukničkári. Vedia vás zraziť na kolená, v pravom čase spravia tie správne veci a povedia tie správne slová. Dávajú si však pozor na vyznania lásky, často neviete kde a s kým sú, na všetko majú ihneď odpoveď. A vy vlastne samé začnete cítiť, že nie ste v ich živote jediná. Takéhoto muža nikdy nezmeníte a odíďte pokiaľ nemáte srdce zlomené na malé kúsky.

Doporučené články