Oči treba zvýrazniť do takej miery, aby bola tvár pekná a súmerná

Oblečenie, topánky, doplnky, kozmetika či úprava vlasov patria k celku, ktorý vytvára jeden outfit a mal by byť zladený v jednom štýle, charakterizujúcom našu osobnosť a vyjadrovať našu príslušnosť k niektorému zo štýlov. Môže nastať situácia, že celková vizáž bude perfektná, no stále vás bude „kváriť“ pocit, že nemá tú správnu iskru. Po hľadaní v čom to môže byť prichádza zistenie, že by to chcelo zvýrazniť oči a vizáž bude kompletná.

Odličujte sa jemne, ale dôkladne

Nalíčiť sa dokážeme aj samy, no môže sa stať, že potrebujeme o niečo precíznejšie a výraznejšie líčenie, to už by sme mali nechať na profesionálne vizážistky. Slávnostné chvíle si rady vychutnáme pekne nalíčené a vo výnimočnom outfite, kedy by mali byť obe súčasti v rovnováhe. Ak máme vyzývavé či výrazné farebné šaty make up treba voliť Texture Mihalnice D-nails decentnejší, ak si však chceme obliecť strohejšie šaty či jednoduchého strihu, s vizážou sa môžeme trocha pohrať.

Nie všetky máme od prírody dané krásne tvarované, dlhé a husté riasy, preto si k takým musím dopomôcť nalepením umelých rias. V salónoch ich majú v mnohých tvaroch, textúrach a realistickom vzhľade. V kolekcii Ardell TexturEyes presne také riasy určite objavíte, v salóne vám ponúknu trojrozmerný vzhľad s plnou a objemnou textúrou. Dokonalo vypracované štruktúrované riasy patria k tomu najlepšiemu, čo na trhu v tomto segmente môžete nájsť.

Prirodzený look sa dá dosiahnuť aj líčením

Ardell TexturEyes vytvoria 3D efekt, zostrihané na nerovnomernú dĺžku vytvoria dojem prirodzenosti a podobnosti s ľudským vlasom. Pre zákazníčky je podstatné, že sú sterilné, a teda bezpečné, odolávajú vode, jednoducho sa aplikujú a nie sú pre oko záťažou. Pri aplikácii v domácom prostredí treba najprv pásik zarovnať s okrajom mihalnice, naňho naniesť lepidlo v tenkej vrstve, potom počkajte asi 30 sekúnd a až tak priložte umelé riasy. Tie zatlačte na mihalnicu, a tým ich zafixujete. Očarujúci pohľad je na svete.

Doporučené články