Ako získať muža snov

Už aj vaša mama by vám najradšej organizovala svadbu? No najhoršie na tom je, že vy by ste sa tiež radi vydali, ale nemáte za koho? Tak potom čítate správny článok.

pokoj

Kde sa skrýva?

Možno hneď za rohom. Stačí len vyjsť zo svojej komfortnej zóny a prihovoriť sa mu. Vo vlaku, v električke, v trolejbuse, v autobuse, hoci aj na lodi. Na mieste nezáleží. Ani neviete ako si vás bude vážiť za to, že ste sa mu prihovorili prvá. Muži to vedia oceniť. Ďalšie kroky už nechajte na neho.

Ako sa mám správať?

Najlepšie urobíte, keď budete sama sebou. Nebudete sa musieť pretvarovať celý život a to je predsa najjednoduchšie. Ak by ste cítili, že nie ste úplne vo svojej koži, asi to nebude ten pravý. Ale predtým ako hodíte flintu do žita, skúste počkať pár stretnutí, možno to je len nervozita. A tá predsa časom opadne a z vášho nádejného partnera sa stane budúci nastávajúci.

pár

Prvá noc

Keď sa posuniete kúsok v čase, tak je nesmierne dôležité, aký zanecháte prvý dojem. Časom vzíde situácia, keď si ho pozvete k sebe. Hovorí sa síce, že muži si neporiadok a drobnosti nevšímajú, ale byť vami, tak to nepodcením. Treba im vytvoriť atmosféru ako z rozprávky. Je dôležité, aby ste nič nezanedbali. Prvý dojem robí veľmi veľa.

Ego

Existuje celá rada vtipov o tom, akí sú chlapi „ješitní“. Najhoršie na tom je, že tieto vtipy nie sú len vtipmi, ale výborne popisujú naozajstné vlastnosti chlapov. Nie, nekážem vám teraz študovať vtipy. Ale zoberte si k srdcu, že mužské musíte z času na čas pohladkať. Lichôtky, ranný sex (aj keď ho nechcete), podpora a vyvolávanie, že si naozaj neviete pomôcť (aj keď by ste to hravo zvládli). Muži potrebujú stále cítiť, že sú potrební a, že bez by sme to naozaj nezvládli. Veď oni sú od prírody lovci a majú zabezpečovať potravu pre rodinu. Keď sa to premietne na dnešnú dobu, tak majú zabezpečovať financie. To dnes už celkom neplatí, ale vy im musíte dať pocítiť, že je to tak.
Verím, že si moje rady vezmete k srdcu a nezabúdajte byť sami sebou!!!

Doporučené články