Zábradlie na desiatky rokov

Každá budova ktorá disponuje schodiskom alebo vyvýšenou terasou či balkónom musí byť vybavená zábradlím. Zábradlie spĺňa kritérium na bezpečnosť ale je zároveň aj estetickým prvkom, ktorý dopĺňa celkový konečný vzhľad. V poslednej dobe sa väčšina z nás snaží dosiahnuť najvyššiu kvalitu, trvácnosť a samozrejme moderný dizajn. Toto všetko vystihuje nerezové zábradlie Lmmont, ktoré patrí momentálne k najžiadanejším spomedzi ostatných zábradlí. Nerez je totižto vysoko odolný materiál, nie je nutná žiadna špeciálna starostlivosť pri údržbe prvkov z tohto materiálu a je to pomerne stály materiál, samozrejme pri dodržaní pôvodného stavu. Čo sa týka nerezového zábradlia, toto dokonale spĺňa kritériá na bezpečnosť a teda je plne funkčné. Je možnosť toto nerezové zábradlie inštalovať ako do interiéru tak aj do exteriéru.

Jeho opatera spočíva v občasnom utretí vlhkou handričkou od vonkajších nečistôt, prachu a podobne.

moderný dizajn

Výplň nerezového zábradlia môže byť podľa Vašich požiadaviek sklenená, kde v tomto prípade je použité bezpečnostné sklo. Sklo je lepené, jedná sa o sklo connex, ktoré je nekalené. Najčastejšie je použité mliečne alebo číre prevedenie. Druhou možnosťou výplne nerezového zábradlia je takzvané lanko či prúty, ktoré taktiež spĺňajú všetky nároky na bezpečnosť a funkčnosť tohto nerezového zábradlia.

zábradlie na schodisku

Keďže pri nerezových zábradliach ktoré sú inštalované v exteriéri je vonkajší vplyv, najmä čo sa týka kyslých dažďov omnoho vyšší a preto pri tomto zábradlí je použitá na jeho výrobu odolnejšia oceľ. Taktiež je vhodné obzvlášť pre toto vonkajšie zábradlie občasné preleštenie prípravkom na to určeným, ktorý napomôže odolávaniu zábradlia voči vonkajším vplyvom a dodá mu krásny lex a luxusný vzhľad. Verte, že s nerezovým zábradlím dosiahnete vysoko moderný dizajn a celkový vzhľad Vašej budovy, domu či bytu.

Doporučené články