Rubriky
Tovar

Ponuka kvalitných transportných koliesok

V spoločnosti PK Group SLOVAKIA, s.r.o. sa zameriavame na predávanie pojazdových koliesok a takisto manipulačných obalov. U nás nájdete tovar využiteľný ako v potravinárskom priemysle, tak aj vo vašom dome či dielni. V oblasti pojazdových koliesok, kolies a kladiek máme už 17-ročné skúsenosti, ktoré by sme radi zužitkovali pre našich (potenciálnych) zákazníkov. Ponúkame kolieska na vozík rôznych druhov a veľkostí (100 mm, 125 mm, 160 mm, 200 mm).

transportné koliesko

Na jar 2020 sme do našej ponuky zaradili pojazdové kolieska značky TENTE vyznačujúce sa vysokou úrovňou kvality. S nami predávanými kolieskami, budete spokojní (to sa týka nie len kvality, ale aj ceny) – ich vidlica je vyrobená z oceľového výlisku a je tiež pozinkovaná. Koleso je upevnené skrutkou a maticou, disponuje protivláknovým krytom, upevnenie je umožnené pomocou dosky. V otočnej hlave sa nachádza dvojradová guličková dráha a stred kolieska je vyrobený z polypropylénu – tento materiál sa vyznačuje veľmi dobrou chemickou a mechanickou odolnosťou, preto sa hojne využíva v rozličných odvetviach, medzi ktoré sa radí napríklad textilný priemysel, potravinárstvo a tiež laboratórne vybavenia. Behúň je z termoplastickej gumy a rovnako ako koleso, disponuje protivláknovým krytom.

koliesko na vozík

Vyniká tým, že je šedý – neznačkujúci. V našej ponuke nájdete rozličné transportné kolieska – či už otočné, alebo pevné. Momentálne máme aj kolieska antistatické, prístrojové, nábytkové-dizajnové, transportné-priemyselné, polyamidové, kolesá pre vysoké zaťaženie (s polyuretánovým behúnom), kolesá pre vysoké teploty a nechýbajú ani samostatné kolesá. Kolieska, ktoré ponúkame patria medzi najlepšie na trhu – z hľadiska kvality, životnosti, aj spoľahlivosti. Kolieska distribuujeme v rámci siedmych slovenských krajov vďaka prepravnej spoločnosti Toptrans. Zákazníkom tiež ponúkame rôzne druhy zliav. Veríme, že si u nás vyberiete tovar, s ktorým budete spokojní.